Dziękujemy za wspieranie naszych działań

AKTUALNOŚCI | 23-12-2020
Dobiega końca ten trudny dla wszystkich, także dla obszaru kultury, rok. Byłby on jeszcze trudniejszy, gdyby nie wsparcie, którego przez minione miesiące udzielali Filharmonii w Szczecinie Mecenas roku 2020 - PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., Główny Partner Dealer BMW Bońkowscy, Partner wielu koncertów Szczecińska Izba Adwokacka oraz wszyscy Partnerzy wspierający i Sponsorzy. Dziękujemy!

Pragniemy z całego serca podziękować za okazaną życzliwość i wsparcie naszej działalności. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy zrealizować nasze cele i zamierzenia.

Współpraca z instytucjami takimi jak Filharmonia w Szczecinie, którą charakteryzuje w nieszablonowe podejście do muzyki i która kreuje oryginalne wydarzenia, jest doskonałym przykładem tego, że biznes i kultura mogą iść w parze.

Dziękujemy w szczególności

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., która należy do Grupy Kapitałowej PGE, i została Mecenasem roku 2020 w Filharmonii w Szczecinie. Mecenat obejmował zarówno koncerty klasyczne, jak i wydarzenia niestandardowe, m. in. w ramach festiwalu MDF. Grupa PGE GiEK wspiera niemal wszystkie filharmonie w Polsce.

Głównemu Partnerowi Filharmonii w Szczecinie - Dealerowi BMW Bońkowscy. Firma współpracuje z nami od stycznia 2016 roku wspierając Filharmonię na różnych płaszczyznach i w różnych dziedzinach, także przy niestandardowych działaniach.

Szczecińskiej Izbie Adwokackiej, która jest Partnerem wielu koncertów od sezonu 2017/2018. Wspiera młodych artystów i osoby z utrudnionym dostępem do kultury.

Partnerowi MDF Festival 2020 - firmie Multi Projekt.
Pomerania Brokers, który był sponsorem płyty Szczecin Philharmonic Big Band Świątecznie.
Fundatorowi nagrody dla laureata VI edycji Turnieju Muzyków Prawdziwych - Posłowi na Sejm RP Jarosławowi Rzepie.

Partnerami wspierającymi Filharmonię w Szczecinie są Asprod, Max Mara, Netto, Exotic Restaurants, Fresh ‘n Rebel, Radisson Blu, Novotel oraz Focus Hotels.

01CZEwt, 11:00
05CZEsb, 11:00
05CZEsb, 19:00
BRILLANTE | LiveFilharmoniaKrzysztof Herdzin & Motion Triokoncert z publicznością / płatna transmisja online