Muzyka prosto z Filharmonii w Domu Pomocy Społecznej

AKTUALNOŚCI | 28-01-2021
Filharmonia w Szczecinie przekazała Domowi Pomocy Społecznej przy ul. Broniewskiego w Szczecinie kody dostępu do platformy streamingowej livefilharmonia.szczecin.pl. Dzięki nim podopieczni placówki mogą korzystać z oferty koncertowej Filharmonii. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie aktywność Państwa, naszych melomanów, na platformie.
Dom Pomocy Społecznej przy ul. Wł. Broniewskiego w Szczecinie działa od 1947 roku. Podopieczni mają w nim możliwość uczestniczenia zarówno w zajęciach terapeutycznych, jak i kulturalno-oświatowych, takich jak wycieczki, wyjścia do instytucji kultury, spotkania z mieszkańcami innych placówek czy uroczystości okolicznościowe. Jeszcze do niedawna wszystkie te aktywności mogły odbywać się bez przeszkód, jednak w dzisiejszej rzeczywistości, kiedy zagrożenie epidemiczne nadal jest duże, mieszkańcy Domu nie mogą nawet przyjmować odwiedzin krewnych.

Pracownicy Domu wkładają wiele pracy i trudu, by ich podopieczni jak najmniej odczuwali zmiany związane z obostrzeniami. W ramach terapii organizują zajęcia kulturalne, podczas których mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Broniewskiego mogą także poczuć magię muzyki i Filharmonii. Wszystko to dzięki kodom dostępu do filharmonicznej platformy livefilharmonia.szczecin.pl, które mieliśmy przyjemność przekazać na ręce pracowników Domu.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie szerokie zainteresowanie naszą ofertą rzeszy melonamów. Dzięki Państwa aktywności podczas kolejnych transmisji na żywo na platformie livefilharmonia.szczecin.pl mogliśmy część wpływów przeznaczyć na wsparcie kulturalnych zajęć w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Broniewskiego w Szczecinie. Dziękujemy i bardzo się cieszymy, że dzięki Państwu, naszym melomanom, muzyka może docierać do coraz większego grona.

01CZEwt, 11:00
05CZEsb, 11:00
05CZEsb, 19:00
BRILLANTE | LiveFilharmoniaKrzysztof Herdzin & Motion Triokoncert z publicznością / płatna transmisja online