TICKETS
scroll

Stewart Copeland | The Police

symphonic concert / online broadcast
symphony hall, paid broadcast on live.filharmonia.szczecin.pl
Safety procedures
Safety procedures for event participants/visitors to Mieczysław Karłowicz Philharmonic Concert Hall in Szczecin applicable during SARS-CoV-2 pandemic and model declaration for a person entering the Philharmonic facility.
Największe przeboje grupy The Police w aranżacjach na orkiestrę Stewarda Copelanda.

Steward Copeland to postać, której nie musimy Państwu przedstawiać. Muzyk uznawany za czołowego perkusistę rockowego wszech czasów wystąpi z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie. Pierwszy raz w naszym mieście zabrzmią największe przeboje legendarnej grupy The Police w wykonaniu jednego z jej członków.

W tej części naszego Drums Carnival oddajemy głos samemu Copelandowi: „Rzeczą, o której zawsze wiedziałem jako dziecko, a o której zapomniałem, kiedy zostałem zawodowcem i popisywałem się, był fakt, że chodzi o słuchanie. Gra na dowolnym instrumencie polega na słuchaniu. To moja najważniejsza lekcja. Chodzi o słuchanie. (…) Słuchanie to źródło fajnych rzeczy. (…) Słuchanie w magiczny sposób zamienia wszystkie twoje uderzenia w złoto. Kiedy myślisz tylko o swoich uderzeniach i sięgasz po najlepsze z nich, które wypracowałeś, brzmi to jak *****. Po prostu nie działa. To nie jest muzyka. Ale kiedy tylko słuchasz i skupiasz się na wszystkich innych grających, a nie na sobie, wtedy zaczyna się prawdziwa jazda”.

Po raz kolejny będziemy gościć Troya Millera – multiinstrumentalistę, kompozytora, dyrygenta i producenta muzycznego. Jego rzadki talent wykracza daleko poza gatunki sztuki muzycznej. Karierę rozpoczął jako perkusista, występując i nagrywając m.in. z Royem Ayersem i Amy Winehouse. Produkował dla takich artystów, jak Adele, Chaka Khan, Macy Gray, Gary Bartz, Daniel Merriweather, Gloria Gaynor, Grace Jones, Donna Summer, Jamie Cullum, Gregory Porter i Mark Turner. Działalność dyrygencka zaprowadziła go przed takie znakomitości, jak London Symphony Orchestra i BBC Orchestra. Studiował w Guildhall School of Music, gdzie obecnie zajmuje stanowisko profesora wizytującego.
VIDEOS AND PHOTOS
DETAILS
Stewart Copeland | The Police

symphony hallFilharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie