Zmiany w koncercie rodzinnym 4 marca

AKTUALNOŚCI | 26-02-2018
Z przykrością informujemy, że zaplanowany na 4 marca występ Orkiestry Jerzego Igora w ramach koncertu rodzinnego nie odbędzie się ze względów zdrowotnych Igora Nikiforowa. Aby zrekompensować naszym najmniejszym melomanom niedogodności związane z odwołaniem występu, zaprosiliśmy Rodzinną Kapelę Hałasów oraz Zespół „The Pineal”, którzy wykonają wyjątkowy koncert interaktywny Muzykobranie///EthnoBraid.
Lira korbowa, flety pasterskie i harmonia pedałowa - po raz pierwszy w Filharmonii na koncercie rodzinnym! Podczas tego wyjątkowego wydarzenia nasza młoda publiczność będzie miała okazję usłyszeć prawdziwą muzykę tradycyjną, ale w niespotykanym wydaniu. Połączymy ją z innymi gatunkami muzyki – jazzem, bluesem, hip–hopem i punk rockiem. Zwrócimy uwagę słuchacza, jak bardzo wczesne muzyczne korzenie wpłynęły na poszczególne gatunki muzyki rozrywkowej.

Pokażemy piękno i siłę muzyki jako uniwersalnego języka, który łączy pokolenia i gusty muzyczne. Każdy jest w stanie się go nauczyć niezależnie od wieku, talentu czy doświadczenia muzycznego. Filharmonia w Szczecinie i Rodzinna Kapela Hałasów zapraszają na (nie)tradycyjny koncert rodzinny!

Tych z Państwa, którzy zechcą tego samego dnia przyjść na koncert Muzykobranie///EthnoBraid, serdecznie zapraszamy. Bilety zakupione na koncert rodzinny "Jerz Igor" zachowują ważność.

Tych z Państwa, którzy preferują zwrot biletów, prosimy o kontakt z kasą Filharmonii. Osoby, które kupiły bilety przez stronę internetową filharmonia.szczecin.pl proszone są o informację na adres: kasa@filharmonia.szczecin.pl. Zwrot kosztów biletów odbędzie się na konto, z którego dokonana została płatność. Zwroty płatności rozpoczną się od środy 28 lutego 2018 r. Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: kasa@filharmonia.szczecin.pl lub pod nr tel. +48 91 431 07 20.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że dołożymy wszelkich starań aby w przyszłości nasi najmłodsi melomani mogli zobaczyć i usłyszeń Orkiestrę Jerza Igora na scenie w złotej sali symfonicznej.
Lipiec 2021
05LIPpn, 18:00
Filharmonia Szczecin OnlineJorge Luis Valcarcel Gregorio | Jubileusz artystycznybezpłatna premiera online
05LIPpn, 21:00