Sinfonieorchester der Philharmonie in Szczecin

Chefdirigent
asystent dyrygenta
1. Violine/Konzertmeister/Gruppenleiter
Paweł Maślanka
1. Violine/Konzertmeister
Karolina Hyla-Wybraniec
1. Violine
Monika Sawczuk (Solist)
Elżbieta Fabiszak-Dąbrowska (Solist)
Olga Rozmus (Solist)
Edyta Wolańska (Solist)
Joanna Wójtowicz (Solist)
Wioletta Borkowska
Dominik Gugała
Joanna Hajkiewicz
Marcin Kieruczenko
Alina Krzyżewska
Anna Majewska
Izabela Milewska
Maciej Musiał
Paweł Tarała
2. Violine/Gruppenleiter
Robert Smoliński (Solist)
2. Violine
Anna Muzyk (Solist)
Łukasz Górewicz (Solist)
Diana Miszkiel-Gugała (Solist)
Joanna Bauer
Małgorzata Borowiecka
Robert Cybulski
Anna Czechorowska
Aleksandra Górska
Małgorzata Kazimierczak
Patrycja Justyńska
Joanna Ostaszewska
Magdalena Pajestka
Zoia Piankowska
Bratsche/Gruppenleiter
Ludmiła Rusin (Solist)
Bratsche
Grzegorz Sadowski (Solist)
Franciszek Malik (Solist)
altówka
Magdalena Micke (muzyk solista)
Bratsche
Galina Smolińska (Solist)
Zbigniew Banasiak
Izabela Joniec
Mariola Kowalczyk
Aleksandra Majewska
Wojciech Mazur
Violoncello/Konzertmeister
Tomasz Szczęsny
Ihor Chilipik
Violoncello
Dobrawa Czocher (Solist)
Kazimiera Meisinger (Solist)
Klara Świdrów (Solist)
Dorota Cieśla
Małgorzata Mozdrzeń-Siemak
Beata Sawrymowicz
Jacek Tomczak
Natalia Wesołowska
Kontrabass/Gruppenleiter
Michał Mitschke (Solist)
Kontrabass
Karol Nasiłowski (Solist)
Paweł Jędrzejewski (Solist)
Jan Gottschling
Wojciech Gunia
Grzegorz Kmita
Robert Możejewski
Flöte/Gruppenleiter
Anna Wojnowicz-Drężek (Solist)
Flöte
Joanna Kowalczyk (Solist)
Filippo del Noce (Solist)
Paweł Majewski (Solist)
Magdalena Kuszewska
Elżbieta Podleśny-Głowacka
Oboe/Gruppenleiter
Piotr Kokosiński (Solist)
Oboe
Izabela Kokosińska (Solist)
Katarzyna Rachmaciej (Solist)
Grzegorz Święciochowski
Klarinette/Gruppenleiter
Bogusław Jakubowski (Solist)
Klarinette
Krzysztof Baturo (Solist)
Krzysztof Krzyżewski (Solist)
Piotr Wybraniec (Solist)
Fagott/Gruppenleiter
Zbigniew Kania (Solist)
Fagott
Anna Bownik (Solist)
Edyta Moroz (Solist)
Cyprian Święch (Solist)
Horn/Gruppenleiter
Dawid Kostrzewa (Solist)
Horn
Oleksandr Melnychenko (Solist)
Katarzyna Sułkowska (Solist)
Radosław Zamojski (Solist)
Dmitrij Wdowiczenko
Trompete/Gruppenleiter
Sławomir Kuszwara (Solist)
Trompete
Dawid Głogowski (Solist)
Marcin Olkowski (Solist)
Bogdan Rymaszewski (Solist)
Posaune/Gruppenleiter
Wojciech Bublej (Solist)
Posaune
Mateusz Kupski (Solist)
Igor Puszkar (Solist)
Tuba
Tomasz Zienkowicz (Solist)
Schlagzeug/Gruppenleiter
Dariusz Jagiełło (Solist)
Schlagzeug
Jorge Luis Valcarcel Gregorio (Solist)
Jacek Wierzchowski (Solist)
Bogdan Pilak
Harfe
Barbara Stalmierska (Solist)
Organisation der Künstlerischen Arbeit
Magdalena Grączewska-Głogowska
Stimmer der Tasteninstrumente
Paweł Kwiatkowski
September 2020
01 SEP, Di, 20:00 - SZCZECIN JAZZ 2020- MARCIN WASILEWSKI TRIOkoncert zewnętrzny
02SEPMi, 19:00
03SEPDo, 15:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Wniebogłosywarsztaty śpiewu naturalnego
03SEPDo, 17:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Geometria emocjiwarsztaty tańców ludowych
03SEPDo, 20:00
Filharmonia Szczecin OnlineMuzyczny przewodnik Waleriana Pawłowskiegopremiera online
04SEPFr, 15:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Wniebogłosywarsztaty śpiewu naturalnego
04SEPFr, 17:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Geometria emocjiwarsztaty tańców ludowych
04SEPFr, 19:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Koncert inauguracyjny | TradycjaKammerkonzert
05SEPSa, 15:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Wniebogłosywarsztaty śpiewu naturalnego
05SEPSa, 17:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Geometria emocjiwarsztaty tańców ludowych
05SEPSa, 19:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Siła korzeni jest w nas. Rzecz o Bogdanie MatławskimFilmvorstellung
06SEPSo, 13:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Wniebogłosywarsztaty śpiewu naturalnego
06SEPSo, 15:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Geometria emocjiwarsztaty tańców ludowych
06SEPSo, 17:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Koncert finałowy | Laureaci | Sarakina [TRANSMISJA NA ŻYWO]Traditionelles Konzert
10SEPDo, 20:00
Filharmonia Szczecin OnlineMuzyczny przewodnik Waleriana Pawłowskiegopremiera online
11SEPFr, 19:00
GRANDIOSOSaisoneröffnung I Grosz spielt Brahmskoncert symfoniczny / transmisja online
13SEPSo, 16:00
15SEPDi, 11:00
DoNuta live – na razKammerkonzertdla przedszkoli
17SEPDo, 20:00
International Lutosławski Youth Orchestra - ILYO 2020 ONLINE | Filharmonia Szczecin OnlineILYO 2020 - podsumowanie [FSO]reportaż
18SEPFr, 14:00
18SEPFr, 16:00
18SEPFr, 19:00
MISTERIOSOAttacca Quartet I BEETHOVEN 250premiera zarejestrowanego materiału
20SEPSo, 19:00
ESPRESSIVOMożdżer I Orchesterkoncert jazzowy / transmisja online
21 SEP, Mo, 19:00 - MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SAKSOFONOWY W SZCZECINIEkoncert zewnętrzny
22 SEP, Di, 17:00 - RAZ DWA TRZYkoncert zewnętrzny
22 SEP, Di, 20:30 - RAZ DWA TRZYkoncert zewnętrzny
MORGEN23 SEPMi, 19:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMWhite Balancewernisaż
MORGEN23 SEPMi, 19:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMKurki. Lipsync for Identityinstalacja online
MORGEN23 SEPMi, 20:50
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMPokazy iluminacji na fasadzie budynkupokaz iluminacji
24SEPDo, 11:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMDźwięki pod głosworkshops
24SEPDo, 20:50
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMPokazy iluminacji na fasadzie budynkupokaz iluminacji
24SEPDo, 21:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMObszańska | Dziedzic | b2b dj setafterparty
25SEPFr, 11:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMDźwięki pod głosworkshops
25SEPFr, 19:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMEinaudi | Divenire koncert symfoniczny / transmisja online
25SEPFr, 20:50
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMPokazy iluminacji na fasadzie budynkupokaz iluminacji
26SEPSa, 15:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMDźwięki pod głos | finałkoncert
26SEPSa, 16:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMMuzyczne krajobrazy Szczecinamuzyczny spacer
26SEPSa, 20:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMHania Rani | Dobrawa Czocherkoncert kameralny / transmisja online
26SEPSa, 20:50
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMPokazy iluminacji na fasadzie budynkupokaz iluminacji
27SEPSo, 10:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORM | akcja społeczna Słyszę Dobre DźwiękiKtórędy do dźwięku? workshops
27SEPSo, 12:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORM | akcja społeczna Słyszę Dobre DźwiękiKtórędy do dźwięku? workshops
27SEPSo, 19:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMEcho Collective plays Jóhann Jóhannssonkoncert kameralny / transmisja online
27SEPSo, 20:50
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMPokazy iluminacji na fasadzie budynkupokaz iluminacji
29SEPDi, 11:00
DoNuta live – na dwaKammerkonzertdla klas I-III
29SEPDi, 11:00
DoNuta online – na razpremiera onlinedla przedszkoli
29 SEP, Di, 19:00 - MALEŃCZUK+koncert zewnętrzny
Oktober 2020
01OKTDo, 11:00
Dźwiękowiskoprzestrzenna gra edukacyjnadla klas V i VI z opiekunami
02OKTFr, 14:00
02OKTFr, 16:00
02OKTFr, 19:00
GRANDIOSOFAURÉ | ROUSSEL | ROTASinfonisches Konzert
03OKTSa, 11:00
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 1-3 lat
06OKTDi, 11:00
DoNuta live – na razKammerkonzertdla przedszkoli
06OKTDi, 11:00
DoNuta online – na dwapremiera onlinedla klas I-III
09OKTFr, 19:00
GRANDIOSOWEINBERG I BEETHOVEN 250koncert symfoniczny / transmisja online
10OKTSa, 11:00
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 4-6 lat
13OKTDi, 11:00
DoNuta live – na dwaKammerkonzertdla klas I-III
13OKTDi, 11:00
DoNuta online – na razpremiera onlinedla przedszkoli
16OKTFr, 14:00
16OKTFr, 16:00
16OKTFr, 19:00
GRANDIOSOSCHÖNBERG | BEETHOVEN 250koncert symfoniczny / transmisja online
17OKTSa, 11:00
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 1-3 lat
19OKTMo, 19:00
ESPRESSIVOASQ | PENDERECKIkoncert jazzowy / transmisja online
20OKTDi, 11:00
DoNuta live – na razKammerkonzertdla przedszkoli
20OKTDi, 11:00
DoNuta online – na dwapremiera onlinedla klas I-III
22OKTDo, 12:00
Dźwięki na startRozkoduj muzykękoncert szkolny / transmisja onlinedla klas IV-VIII
23OKTFr, 19:00
23OKTFr, 19:00
24OKTSa, 11:00
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 4-6 lat
25OKTSo, 19:00
27OKTDi, 11:00
DoNuta live – na dwaKammerkonzertdla klas I-III
27OKTDi, 11:00
DoNuta online – na razpremiera onlinedla przedszkoli
30OKTFr, 14:00
30OKTFr, 16:00
30OKTFr, 19:00
GRANDIOSORESPIGHI I SCHREKERkoncert symfoniczny / transmisja online
31OKTSa, 11:00
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 1-3 lat
CONCERTS
EDU
AUSSTELLUNG
ANDERE
«
2020
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESUm Ihnen die Nutzung der Webseite filharmonia.szczecin.pl zu erleichtern sowie zu Statistikzwecken werden Cookies verwendet. Wenn Sie diese Art von Dateien nicht blockieren, stimmen Sie der Verwendung und Speicherung auf Ihrem Gerät zu. Über die Einstellungen Ihres Browsers kann die Verwendung von Cookies gesteuert werden.
Datenschutzerklärung | Datenschutzbedingungen | ICH STIMME ZU