GRANDIOSO, MISTERIOSO, BRILLANTE, Koncerty rodzinne

Działalność Filharmonii w lutym

AKTUELLES | 05-02-2021
W związku z nowymi wytycznymi w zakresie otwarcia instytucji kultury podjęliśmy decyzję o chwilowym kontynuowaniu naszej działalności w formule online. Analizujemy możliwości organizacyjne, konsultujemy się zarówno z całym zespołem jak i melomanami, by móc jak naszybciej, ale i najbezpieczniej, powitać wszystkich na koncertach w złotej sali symfonicznej. O wszelkich decyzjach będziemy Państwa niezwłocznie informować.
Znaczną część naszych odbiorców stanowią osoby starsze i dzieci. Biorąc pod uwagę ich bezpieczeństwo postanowiliśmy przełożyć decyzję o udziale publiczności w koncertach na późniejszy termin. W najbliższych dniach nasza działalność, tak jak do tej pory, prowadzona będzie online. Komfort i bezpieczeństwo odbiorców są dla nas priorytetem, dlatego w najbliższych tygodniach właśnie w ten sposób będziemy spotykać się z melomanami.

W tym czasie poczynimy wszelkie kroki, by w najodpowiedniejszym momencie powitać melomanów na koncertach w złotej sali. Po konsultacjach z całym zespołem oraz melomanami podejmiemy decyzję dotyczącą otwarcia sal koncertowych dla publiczności. Liczymy, że nastąpi to szybko, a jednocześnie z zachowaniem wszelkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa, by każda osoba odwiedzająca Filharmonię po tej długiej przerwie poczuła się komfortowo.

O wszystkich zmianach, w tym także o uruchomieniu sprzedaży biletów na koncerty z publicznością oraz kolejne miesiące naszej działalności, będziemy Państwa informować na bieżąco i w powiązaniu z kolejnymi wytycznymi.

Na naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube oraz na specjalnej platformie streamingowej LiveFilharmonia.szczecin.pl regularnie spotykamy się z melomanami i entuzjastami najlepszej muzyki. Mamy nadzieję, że podczas najbliższych tygodni będzie podobnie. Przygotowaliśmy dla Państwa nie tylko koncerty z muzyką symfoniczną, ale także kameralne spotkania z muzyką, szeroką ofertę edukacyjną dla najmłodszych oraz muzyczne premiery płytowe. O wszystkich będziemy jak zawsze informować na bieżąco.

Dziękując za dotychczasowy czas, jaki spędzili Państwo z nami, zapraszamy na kolejne spotkania z muzyką online. Jednocześnie mamy nadzieję, że, gdy tylko będzie to możliwe, bezpiecznie będziemy mogli osobiście powitać Państwa na koncertach w złotej sali.
April 2021
04APRSo, 19:00
Filharmonia Szczecin OnlineSCHUMANN | RACHMANINOV | CHOPINKostenlose Online-Premiere
05APRMo, 19:00