Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem i harmonogramem koncertów online w kwietniu. Muzyczna uczta, którą przygotowaliśmy z pewnością wiosennie nastroi wszystkich melomanów.

Kwietniowa oferta online

Gustaw Mahler, Johannes Brahms, Dymitr Szostakowicz, Aaron Copland, Francis Poulenc, Moritz Moszkowski to tylko niektórzy bohaterowie naszych transmisji, które przygotowaliśmy w kwietniu. W złotej sali wystąpią znakomici artyści, m. in. mezzosopranistka Marianne Beate Kiellan, wiolonczelista Gautier Capuçon czy pianista Jérôme Ducros.

Poza koncertami symfonicznymi czekają nas spotkania z dobrze znanymi cyklami prezentującymi muzykę jazzową, tradycyjną i eksperymentalną. Podczas premier koncertów usłyszymy zespół POLMUZ, wiolonczelistkę Resinę i jej najnowszy projekt z muzyką elektroniczną oraz koncert poświęcony ojcu polskiej szkoły wibrafonowej, Jerzemu Milianowi.

Edukacyjny kwiecień

Jak zawsze, tak i na początku wiosny, nie zawiedzie Centrum Edukacji, które przygotowało szereg wydarzeń dla młodszych i starszych melomanów. Czekają nas spotkania z warsztatami Raniutto, koncerty edukacyjne z DoNutą oraz oczywiście koncert rodzinny w dwóch odsłonach - szczeciński projekt „Horropera – Po tamtej stronie burzy”.

Transmisje koncertów

Zapraszamy Państwa zarówno na nasze kanały w serwisach Facebook i YouTube, jak i na livefilharmonia.szczecin.pl, gdzie transmitujemy wydarzenia na żywo. Platforma livefilharmonia.szczecin.pl to także dostęp do materiałów archiwalnych (VOD), czyli nagrań koncertów, które już się odbyły.

Zakup biletów-kodów dostępów do transmitowanych koncertów możliwy na jest bezpośrednio na stronie livefilharmonia.szczecin.pl lub ze strony głównej Filharmonii. Po kliknięciu w prawym górnym rogu ikony LIVE zostaniecie Państwo przekierowani na platformę. Można tam kupić bilety umożliwiające dostęp do koncertu i całego archiwum minionych wydarzeń na 24 godziny od godziny premiery lub do 72 godzin.
April 2021
04APRSo, 19:00
Filharmonia Szczecin OnlineSCHUMANN | RACHMANINOV | CHOPINKostenlose Online-Premiere
05APRMo, 19:00